METKROM PASLANMAZ ÜRÜNLER,30 yılı aşkındır ,ülke pazarının  paslanmaz çelik alanındaki ihtiyaçlarını göz önüne alarak, paslanmaz boru, paslanmaz kutu ve lama grubu, paslanmaz levha, desenli levha grubunda ve paslanmaz çelik fittings  mamullerinin  ithalatını,  aynı  zamanda  bu mamullerinin Türkiye’deki pazarlama ve satış faaliyetini yürütmektedir.

Firmamız aynı zamanda  Paslanmaz  çelik  boru aksesuar grubu ile ilgili ithalat faaliyetlerinin yanı sıra, yurt içinde ve dışında çözüm ortaklarımıza hizmet vermeye,  satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmeye devam etmektedir.

Firmamız kurumsal alt yapı çalışmalarına olan yatırımlarına devam etmekte olup, hazır stok ve hızlı sevkiyat konularında yurt içinde ve yurt dışında bulunan siz değerli müşterilerimize daha verimli olabilmek adına yönetim ve  şirket  kalite politikası konularında yatırımlarına hız vermiştir.

Misyonumuz;

Sektörde ki müşteri potansiyelimizi ve hizmet odaklı enerjimizi, verimliliğimizi ve prestijimizi destekleyecek; konusunda deneyimli insan gücümüze, saha ve hızlı hareket donanımımızla, müşterilerimizin her türlü beklentisini karşılayacak kaliteli ürün çeşidini her geçen gün arttırmak, çözüm ortaklarımızın dışa bağımlılığını en  aza indirmektedir.

  • Sektörün ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmet sunmak,
  • Ar-ge çalışmalarıyla gelişen zaman ve teknolojiye sürekli ayak uydurmak,
  • Sahip olunan kaynakları etkin biçimde kullanmak,
  • Pazar payını sürekli arttırmak,
  • Güven simgesi olan  METKROM kimliğini sürekli zirvede tutmaktır.

Vizyonumuz;

Türkiye ve Dünya’da çözüm ortaklarımızın isteği doğrultusunda ürün yelpazemizi genişleterek teknolojinin yeniliklerine uygun kapasite ile ve konusunda profesyonel bayi ağıyla en iyi kalitede hızlı şekilde servis vermektir.